Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2021 18:25
Red Dead Redemption PC
2487V

Red Dead Redemption na PC w 4K i 60 fps. Niezbędny jest wyjątkowo mocny sprzęt

Rockstar nadal nie zdecydowało się przenieść Red Dead Redemption na PC, ale gracze próbują wszelkich metod, by uruchomić produkcję na komputerach osobistych. Najnowszy sposób wymaga bardzo mocnego sprzętu, ale pozwala zapoznać się z grą w oczekiwanej jakości.

W ostatnim czasie pojawiły się plotki o powrocie Red Dead Redemption i jednocześnie porcie na PC, jednak zanim Rockstar zdecyduje się ogłosić taką produkcję, gracze radzą sobie za pomocą emulacji. Za sprawą najnowszej technologii (RPCS3, Alder Lake i9-12900K, GeForce RTX 3080 Ti) udało się wycisnąć z produkcji oczekiwaną jakość.

Jest to wyłącznie test, bo na taką konfigurację w obecnych czasach mogą pozwolić sobie tylko nieliczni, ale jeden z YouTuberów wykorzystał potężny PC, by za jego pomocą włączyć Red Dead Redemption z PlayStation 3 na PC.

Tytuł Rockstar jest jedną z najbardziej wymagających produkcji do emulacji i nawet najlepsze PC mają problem z okiełznaniem produkcji, jednak na zaprezentowanym materiale zobaczycie Red Dead Redemption działający w 40-60 FPS, co jest możliwe dzięki między innymi AMD FSR.

Warto na pewno zwrócić uwagę, że Red Dead Redemption nadal wygląda dobrze, więc akurat w tym miejscu Rockstar nie musiałby zajmować się większymi zmianami...

Źródło: https://www.notebookcheck.net/The-Red-Dead-Redemption-dream-on-PC-finally-comes-true-Alder-Lake-i9-12900K-delivers-close-to-4K-60-FPS-in-RPCS3-emulator-with-FSR-upscaling.580416.0.html

Tagi: Red Dead Redemption Rockstar Games Rockstar San Diego