Red Dead Redemption Remastered może trafić na rynek. Rockstar „ma plany stworzenia nowych portów”

Gry (plotka)
2912V
Red Dead Redemption Remastered może trafić na rynek. Rockstar „ma plany stworzenia nowych portów”
Wojciech Gruszczyk | 12.08.2021, 20:03

Wielki powrót Red Dead Redemption? To jak najbardziej możliwe. Jak się okazuje – Rockstar zamierza odświeżyć swoją bibliotekę i wrzucić na rynek kilka znanych produkcji. Jest jednak jeden haczyk.

Redakcja Kotaku potwierdziła właśnie informacje dotyczące powrotu GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas. Dziennikarze jednak otrzymali dodatkową wiadomość, która powinna zainteresować fanów klasycznych produkcji studia Rockstar.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy odpowiedzialni za Grand Theft Auto mają nie tylko myśleć o przywróceniu GTA Trilogy Remastered – Rockstar najwidoczniej doskonale zdaje sobie sprawę, że posiada w swoim katalogu kilka bardzo mocnych gier i może je przywrócić na rynek:

„Dla fanów, którzy są bardziej zainteresowani innymi klasycznymi grami Rockstar, które mogą zostać zremasterowane i ponownie wydane, źródła powiedziały mi, że Rockstar ma plany stworzenia nowych portów takich gier jak Red Dead Redemption. Jednak przyszłość tych zremasterowanych gier zależy od tego, jak dobrze sprzedadzą się pierwsze reedycje”.

Sytuacja wydaje się prosta – chcesz zagrać w Red Dead Redemption Remastered, a może nawet Bully Remastered, Manhunt Remastered lub Max Payne 3 Remastered? Kup odświeżone Grand Theft Auto.

Identyczne „badania rynku” są stale prowadzone przez inne studia, co nie jest w zasadzie zaskakujące, ale biorąc pod uwagę gigantyczną popularność serii GTA – raczej nie obawiałbym się o brak zainteresowania GTA Trilogy Remastered.

Źródło: https://kotaku.com/the-gta-remastered-trilogy-appears-to-be-real-and-comi-1847474620

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper