Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.11.2021 14:29
Farming Simulator 22 na zwiastunie premierowym. Pierwsza ocena w recenzji i opinie graczy
969V

Farming Simulator 22 na zwiastunie premierowym. Pierwsza ocena w recenzji i opinie graczy

Wyczekiwany przez fanów maszyn rolniczych Farming Simulator 22 właśnie wbił się na rynek w wydaniach konsolowych i na PC. Premierze towarzyszy zwiastun premierowy.

Farming Simulator 22 wjechał dzisiaj do sprzedaży. Możemy już zatem przyjrzeć się pierwszym recenzjom grom - niestety w tej chwili nie ma ich wiele. Wygląda na to, że wydawca nie dostarczył kopii gry recenzentom z odpowiednio dużym wyprzedzeniem.

Produkcję zdążyła ocenić redakcja PC Invasion, która wystawiła Farming Simulator 22 wysoką notę 8/10. Serwis chwali w tekście ładną grafikę i znacznie ulepszoną mechanikę/fizykę jazdy pojazdami (szczególnie pod dużym obciążeniem maszyn). Gra już nas starcie oferuje dużo zawartości. Tytuł oceniła też redakcja GAME.CH, która wystawiła Farming Simulatot 22 ocenę 8,1/10, chwaląc Giants Software za stworzenie 3 wielkich i ładnych map oraz inne ulepszenia graficzne. Podobną ocenę wystawiła niemiecka redakcja GameStar, która zdecydowała się na notę 8,3/10.

Pierwsze opinie graczy na Steam są mało entuzjastyczne. Tylko 68% ocen użytkowników zakończono rekomendacją produkcji, co jak na platformę Valve jest raczej mizernym wynikiem. Część graczy, którzy już skusili się na zakup, narzeka że tytuł jest zbyt podobny do poprzedniej odsłony serii i oferuje za mało gameplayowych nowości.

Polecam przy okazji nasz Poradnik do Farming Simulator 22.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1248130/Farming_Simulator_22
PC Invasion
https://www.games.ch/landwirtschafts-sim-22/test/review-kzgd/

Tagi: Farming Simulator 22 Giants Software