Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.11.2021 13:12
made in abyss
637V

Made in Abyss: Binary Star Falling. RPG na bazie popularnego anime na pierwszych materiałach

Anime "Made in Abyss" cieszy się coraz większą popularnością. Niedawno ogłoszono, że serial otrzyma niedługo 2 sezon oraz adaptację live-action. Nadciąga też gra wideo.

Do premiery drugiego sezonu serialu "Made in Abyss" dojdzie w 2022 roku. Również w przyszłym roku na konsolowym i pecetowym rynku (PC, Switch, PS4) pojawi się gra Made in Abyss, nad którą aktualnie pracuje studio Spike Chunsoft. Tytuł zostanie wprowadzony na rynek w Europie i USA w wydaniu cyfrowym i pudełkowym (na Starym Kontynencie dystrybucją zajmie się Numskull Games).

Gra, która została ujawniona już w maju 2021 roku niestety nadal nie została opatrzona zwiastunem. Do dyspozycji mamy za to pierwsze screenshoty, przedstawiające gameplayowe sytuacje, które napotkamy w Made in Abyss: Star Falling into Darkness.

Made in Abyss: Star Falling into Darkness opisywane jest przez Spike Chunsoft jako RPG Akcji. W grze nie będziemy tylko doświadczać znanej już opowieści z serialu. Deweloperzy zapewnią też, dzięki współpracy z Akihito Tsukushim, zupełnie nowe wydarzenia fabularne.

Screeny, które czekają na was poniżej, w naszej galerii, niestety nie wzbudzają specjalnego entuzjazmu. Made in Abyss: Star Falling into Darkness wygląda na tych gameplayowych obrazkach, jak tytuł smartfonowy. Spike Chunsoft zaznacza jednak, że to materiały z wczesnej wersji produkcji. Być może zatem oprawa tej growej adaptacji zostanie jeszcze ulepszona.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/11/made-in-abyss-binary-star-falling-into-darkness-screenshots-the-world-of-the-abyss

Tagi: Made in Abyss: Binary Star Falling Numskull Games Spike Chunsoft