Iza Łęcka Iza Łęcka 22.11.2021 09:45
Halo Infinite
2330V

Halo Infinite zachwyca. Gameplay pokazuje cykl dnia i nocy

343 Industries prężnie przygotowuje się do nadciągającej premiery nowej historii Master Chiefa. W otwartym świecie Halo Infinite nie zabraknie zmiennej pory dnia, a najnowszy materiał z produkcji ukazuje zmieniające się środowisko. Autorzy postarali się o całkiem efektowną oprawę, która wpłynie na wrażenia.

Od czasu prezentacji felernych materiałów z Halo Infinite, które spotkały się ze sporą krytyką sympatyków serii, minął ponad rok. Microsoft dał więcej czasu twórcom, którzy obecnie przygotowują się do niezagrożonej premiery strzelanki – w zeszłym tygodniu potwierdzono, że nowa przygoda ikonicznego bohatera Xboksa osiągnęła złoty status.

343 Industries sumiennie podjęło się dopracowania wielu aspektów gameplayu oraz sfery wizualnej, a w ostatnich miesiącach systematycznie dzieliło się ze społecznością efektami swoich prac. Halo Infinite pojawi się zmienna pora dnia, która może znacząco podkręcić doświadczenia płynące z rozgrywki. Dzięki najnowszemu materiałowi prześledzimy cykl dnia i nocy – timelapse dokładnie ukazuje jedno z ujęć.

Tryb fabularny nowej odsłony Halo zaoferuje dostęp do dużego terenu, a podczas rozgrywki Master Chief będzie nie tylko wypełniał zadania z głównego wątku, ale wyruszy na kilka pobocznych aktywności. Amerykańskie studio nieco odświeżyło formułę kampanii, a nasza redakcja już w zeszłym tygodniu zaprosiła czytelników do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z gry. Nie ma tutaj mowy o wielkiej rewolucji, jednak wrzucenie głównego bohatera do otwartego świata na pewno wydłuży rozgrywkę i zapewni sporo dodatkowych wyzwań.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft