Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.11.2021 09:30
Scarlett Johansson dalej w MCU
611V

Scarlett Johansson nie opuszcza MCU. Kevin Feige zdradził, że pracuje z aktorką nad sekretnym projektem

Pomimo ostatnich tarć na linii Scarlett Johansson - Disney, wygląda na to, że obie strony będą dalej kontynuować współpracę. I to w MCU!

Pamiętacie jeszcze sprawą Scarlett Johansson i Disneya? Wiela afera o pieniądze i sposób dystrybucji filmu "Czarna Wdowa" (swoją drogą, zapraszam do naszej recenzji) przeszła głośnym echem w branży i można było odnieść wrażenie, że obie strony nie dojdą do porozumienia. Właściwie niewiele wskazywało na to, aby ktokolwiek miał ustąpić w tym narastającym konflikcie. 

Jak się jednak okazało, konflikt nie tylko udało się zażegnać, ale w zasadzie całkowicie o nim zapomnieć. Wygląda bowiem na to, że aktorka będzie kontynuowała współpracę z ogromną wytwórnią. Wciąż mało? Kevin Feige, szef działu Marvela, zdradził, że pracuje obecnie nad sekretnym projektem ze Scarlett Johansson. Jest to projekt MCU, który nie jest powiązany z "Black Widow"! 

Brzmi intrygująco, prawda? Warto jednak dodać, że najprawdopodobniej nie chodzi tu o występ aktorski (z wiadomych przyczyn), a angaż produkcyjny. Aktorka ma być zaangażowana w projekt "od drugiej strony", a więc - rozpatrując realne opcje - jako producentka bądź współtwórczyni scenariusza. Ciekawe jest natomiast to, że chodzi o "sekretny projekt" - oznacza to wiem, że Disney patrzy już kilka lat wprzód. 

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: Black Widow Czarna Wdowa Disney Marvel MCU Scarlett Johansson