Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.10.2021 15:39
Czarna Wdowa
2536V

Spór Scarlett Johansson z Disneyem zakończony - aktorka dopięła swego i otrzymała kolejny zastrzyk gotówki

Scarlett Johansson dogadała się z Disneyem - aktorka nie jest obrażona na korporację i liczy na dalszą współpracę.

O sporze Scarlett Johansson z Disneyem słyszał każdy maniak filmów i seriali. Amerykanka wywołała tak ogromny szum w sieci, że zagraniczna korporacja w pewnym momencie postanowiła ujawnić jej wypłatę za udział w produkcji Czarnej Wdowy z 2021 roku.

Po paru miesiącach przekomarzania się w sieci oraz sądzie, topór wojenny między aktorką a amerykańską firmą został zakopany. Jak podaje serwis The Hollywod Reporter, w oficjalnych komunikatach nie ujawniono, ile odszkodowania otrzymała Johansson za próbę wprowadzenia zmian w umowie przez Disneya między rzeczonymi stronami, ale inne źródła (w tym znany fanom dużych ekranów Deadline) mówią, że aktorka otrzyma w niedalekiej przyszłości dodatkowo aż 40 mln dolarów.

Tak całą sytuację skomentowała Johansson:

Cieszę się, że udało nam się zakończyć spór .Jestem niesamowicie dumna z pracy, jaką wykonaliśmy razem przez te wszystkie lata i bardzo podoba mi się moja relacja z zespołem. Z niecierpliwością czekam na kontynuację naszej współpracy w nadchodzących latach.

Jak możecie zauważyć, mimo stawiania Johansson przez Disneya w złym świetle, Amerykanka cieszy się z zakończenia sporu i nie jest obrażona na Disney - w grę wchodzi nawet współpraca przy przyszłych projektach - zapewne - związanych z postacią Czarnej Wdowy.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/scarlett-johansson-disney-settle-black-widow-lawsuit-1235022598/?fbclid=IwAR3u3AeNzunmOSwIuQ3xxfHOKRNqnvXfTf17oRfMlZPYL0j2nXGVNPhIuzc

Tagi: black widow czarna wdowa Disney scarlett johansson