Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.11.2021 17:45
Mario Kart Live: Home Circuit 2.0.
730V

Mario Kart Live: Home Circuit 2.0. Nintendo ulepsza zapomniane wyścigi

Pamiętacie jeszcze o Mario Kart Live: Home Circuit? Jeśli nie, na pewno nie jesteście jedyni. Podczas gdy "ósemka" bije rekordy, ta odsłona po prostu została zapomniana. Na szczęście nie przez Nintendo, które świętuje pierwszą rocznicę wydania gry specjalną aktualizacją. 

Podczas gdy Mario Kart 8 Deluxe pobiło wybitny rekord kultowego Mario Kart Wii (38 mln vs 37 mln), najnowsza odsłona legendarnej marki radzi sobie dość słabo i osiąga najgorszy wynik w całej historii serii. Co prawda winny może tu być eksperymentalny charakter gry, aczkolwiek sama nazwa powinna robić swoje.

Do dziś rozeszło się jednak tylko 1,27 miliona egzemplarzy Mario Kart Live: Home Circuit, jednak Nintendo nie poddaje się w walce o klientów. Już dziś posiadacze gry mogą zgarnąć darmową aktualizację dodającą do zabawy tryb wieloosobowy - od teraz zagramy w dwie osoby przeciw sobie lub też w 4 osoby w dość nietypowym trybie kooperacyjnym.

Niestety nie wiadomo jednak czy tytuł otrzyma jakąś dalszą zawartość, więc decydując się na zakup trzeba mieć to na uwadze.

Tagi: darmowa aktualizacja Mario Kart Live: Home Circuit Nintendo Velan Studios