Serial Halo z prezentacją zwiastuna podczas The Game Awards. Fani zobaczą pełnoprawny materiał

Filmy i seriale
509V
Serial Halo z prezentacją zwiastuna podczas The Game Awards. Fani zobaczą pełnoprawny materiał
Kajetan Węsierski | 20.11.2021, 11:30

Wygląda na to, ze już podczas TGA 2021 dane nam będzie obejrzeć pełny materiał z nadchodzącego serialu "Halo", który zadebiutuje na Paramount+.

O serialowej adaptacji "Halo" mogliśmy słyszeć już od dłuższego czasu. Raz pojawiały się informacje, że wszystko zostało zakopane, ażeby za moment takie doniesienia były dementowane. Można było mówić o sinusoidzie. Wszystko zmieniło się, gdy na początku tego roku prawa do produkcji przejął Paramount. Nie zamierzali dłużej pozwolić na trwanie produkcji w niebycie i ruszyli z kopyta - a kilka dni temu dostaliśmy nawet pierwszy teaser.

Teraz okazuje się natomiast, iż jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć pełnoprawny zwiastun serialu - zdecydowanie dłuższy, niż zajawka z połowy listopada. Takie informacje napłynęły ze strony samego szefa marki w dziedzinie mediów, Kiki Wolfkill. Kobieta zdradziła, iż wydarzenie będzie miało miejsce podczas The Game Awards 2021. Podczas transmisji z Halo Infinite, powiedział:

Naszym planem jest wypuszczenie pełnoprawnego zwiastuna na The Game Awards – więc 9 grudnia… I to naprawdę ma dać ludziom bardzo mocny posmak tego, jak będzie wyglądał serial.

Jak więc widzimy, pokaz będzie miał miejsce 9 grudnia, albowiem to właśnie na ten dzień przypada początkowa część imprezy The Game Awards 2021, którą od lat prowadzi Geoff Keighley. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i jakoś wytrzymać kolejne trzy tygodnie. Materiał, który zostanie wtedy zaprezentowany, najprawdopodobniej odpowie nam na wiele pytań, które kotłują się w głowach.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/halo-live-action-series-first-look-trailer-to-air-at-the-game-awards

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper