Halo na pierwszej zajawce. Microsoft zaprezentował teaser

Filmy i seriale
1067V
Halo na pierwszej zajawce. Microsoft zaprezentował teaser
Wojciech Gruszczyk | 15.11.2021, 19:26

Jedną z niespodzianek Microsoftu na dzisiejsze wydarzenie będzie serial Halo. Materiał zapowiadający historię został przed czasem opublikowany w Sieci i na filmie usłyszycie bardzo znajomy głos.

O godzinie 19:00 rozpocznie się wielkie wydarzenie Microsoftu, podczas którego na pewno nie zabraknie ogłoszeń związanych z Halo. Firma przez odrobinę ponad 30 minut będzie opowiadać o historii swojej platformy.

Możemy podejrzewać, że faktycznie podczas imprezy mamy poznać informacje dotyczące serialu „Halo” i zobaczyć pierwszy materiał z projektu, ponieważ teaser został przedwcześnie opublikowany na Facebooku. Gracze dostrzegli reklamę, która potwierdza premierę w 2022 roku na Paramount+.

„Nowy teaser serialu Halo pojawił się w reklamach na Facebooku.

Premiera serialu ma odbyć się w 2022 roku na Paramount+”

Materiał nie jest specjalnie rozbudowany, ale potwierdza, że Cortana pojawi się w produkcji i znana postać wypowiada wymowne „Witaj, Master Chief”. Całość została upiększona przez znany utwór i na krótkim teaserze widzimy, jak główny bohater serii zakłada hełm.

[Aktualizacja #1] 

Tak jak zapowiadaliśmy, pojawił się teaser.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-11-15-teaser-video-for-halo-tv-show-revealed-ahead-of-microsofts-xbox-anniversary-celebration

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper