Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2021 15:34
Halo Infinite Craig
2018V

Halo Infinite nie zapomina o Craigu. Twórcy stworzyli prawdziwą gwiazdę z wyśmiewanej postaci

W pełnej wersji Halo Infinite znajduje się Craig. Wyśmiewany przeciwnik Master Chiefa nie jest już jednak rywalem głównego bohatera serii Microsoftu, a został prawdziwą gwiazdą – w Zeta Halo odbywają się koncerty postaci.

Twórcy Halo Infinite otrzymali dodatkowy rok na dopracowanie produkcji i już wcześniej prezentowaliśmy odświeżonego Craiga. To między innymi przez tę postać zdecydowano się na opóźnienie premiery gry, która zadebiutuje na rynku dopiero w grudniu – aktualnie możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami z kampanii.

Dziennikarze mają jednak dostęp do pełnej wersji produkcji i na jednym z budynków można natrafić na sporą niespodziankę. Deweloperzy z 343 Industries wykorzystali wyśmiewany wizerunek postaci, by stworzyć... Gwiazdę muzyki. Craig został piosenkarzem, który na Zeta Halo prowadzi trasę koncertową. Trudno aktualnie powiedzieć, czy gracze będą mogli natrafić na tak szanowaną personę, jednak w grze możemy zobaczyć jego płytę z najlepszymi utworami.

Gracze mogą nawet włączyć kilka dźwięków – wystarczy uderzyć w gitarę, która znajduje się w miejscu, gdzie Craig powinien odgrywać swój koncert. Jak widać 343 Industries potrafi śmiać się ze swoich błędów i w ciekawy sposób wykorzystać sytuację.

Źródło: Dzięki Bartek!

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft