PS Plus w grudniu z pierwszą ujawnioną grą? Sony ma promować nowe IP

Plotka
5542V
PS Plus w grudniu z pierwszą ujawnioną grą? Sony ma promować nowe IP
Wojciech Gruszczyk | 19.11.2021, 14:03

Sony zachęca klientów do nowej produkcji, która na początku grudnia zadebiutuje na PlayStation 5 i PlayStation 4. Część graczy uważa, że firma może kolejny raz skorzystać z prostego schematu i właśnie ten promowany tytuł od dnia premiery będzie dostępny w grudniowym PS Plus.

W ostatnich miesiącach oferta PS Plus systematycznie pojawia się przed oficjalnym ogłoszeniem. Sony nie potrafi dochować tajemnicy, a jednocześnie korporacja korzysta z prostego schematu, który pozwala nam przewidzieć, jakie gry trafią do usługi.

Sony w PlayStation Plus oferuje przynajmniej jedną nową produkcję – często są to pozycje mniejszych zespołów. Jeśli firma skorzysta z tego schematu ponownie, to w grudniowym PS Plus powinniśmy zobaczyć Heavenly Bodies. Jest to aktualnie jedna z dwóch gier, które zadebiutują na konsolach PlayStation w pierwszych dniach przyszłego miesiąca.

Sony również chętnie promuje grę – wczoraj mogliśmy zobaczyć zwiastun z datą premiery, a na Twitterze oraz blogu PlayStation pojawiły się wiadomości, ale... Produkcji nie możemy zamówić. Heavenly Bodies jest aktualnie niedostępne na PlayStation Store.

Identyczny scenariusz widzieliśmy z przykładowo Hell Let Loose, które było prezentowane przez Sony, ale przed premierą nie mogliśmy zamówić cyfrowego wydania strzelanki.

Źródło: https://gamerant.com/free-ps-plus-games-december-2021-heavenly-bodies/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych