South Park: Post Covid na zwiastunie. Dzieciaki z serialu dorosły i zmagają się ze światem po pandemii

Filmy i seriale
2374V
South Park: Post Covid na zwiastunie. Dzieciaki z serialu dorosły i zmagają się ze światem po pandemii
Bartosz Dawidowski | 19.11.2021, 11:16

Tak jak donosiliśmy już w październiku, Trey Parker i Mass Stones szykują ucztę dla fanów "South Park". Niedługo zobacyzć będzie można pierwszy film z serii "South Park: Post Covid".

Wszystko dzięki wielkiej współpracy nawiązanej z Paramount. W ramach umowy podpisanej z firmą powstanie 6 kolejnych sezonów animacji "South Park" i kilkanaście filmów, których autorzy nie chcą jednak nazywać "pełnometrażowymi", ze względu na niewielki czas trwania (ok. 45-60 minut).

Umowa z Paramount obowiązywać będzie do 2027 roku. Pierwszy z zaplanowanych filmów to "South Park: Post Covid". Obraz doczekał się właśnie trailera, który czeka na was poniżej. W ramach serii "Post Covid" zobaczymy jeszcze jeden film, który ma zostać opublikowany w terminie do końca 2021 r.

W "South Park: Post Covid" zobaczymy, jak postacie znane z serialu dorosły i zmagają się ze światem po pandemii. Jak widać twórcy mocno poszli do przodu z chronologią, bo kultowi bohaterowie mają w nadciągającej animacji ok. 40-50 lat.

"South Park: Post Covid" trafi na Paramount+ już 25 listopada. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film będzie można zobaczyć w Polsce.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper