Call of Duty: Vanguard za darmo na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC. Ruszył darmowy weekend

Promocje gier
1787V
Call of Duty: Vanguard za darmo na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC. Ruszył darmowy weekend
Iza Łęcka | 19.11.2021, 11:26

Gracze korzystający ze wszystkich platform mogą sprawdzić tryb sieciowy w Call of Duty: Vanguard. Część produkcji została udostępniona za darmo, dzięki czemu w trakcie kilku dni sympatycy strzelania mogą przekonać się, co przygotowało Sledgehammer Games we współpracy z innymi zespołami.

Call of Duty: Vanguard zadebiutowało na początku listopada, jednak coraz więcej mówi się o tym, że najnowsza odsłona nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem, jak oczekiwano, i nie notuje kapitalnych wyników. Kilkanaście dni po premierze Sledgehammer Games zdecydowało się na zdumiewającą akcję.

Na serwerach najnowszego Call of Duty wystartował darmowy weekend. Użytkownicy PlayStation 5, Xboksów Series X|S, PlayStation 4, Xboksów One oraz PC otrzymali możliwość sprawdzenia pełnego trybu sieciowego.

Mówiąc o popularnej serii podobne promocje nie są żadną nowością, choć twórcy zazwyczaj decydują się na ich wprowadzenie kilka miesięcy po debiucie. Ekipy Sledgehammer Games oraz Activision musiały jednak zareagować na sytuację panującą na rynku: dzisiaj startuje Battlefield 2042 (pełna premiera), natomiast 343 Industries zrobiło niemałą niespodziankę, wydając wcześniej multiplayer do Halo Infinite. Ze względu na silną konkurencję, w ciągu najbliższych dni bez żadnych kosztów wypróbujemy również Call of Duty: Vanguard.

Oferta na PC jest dostępna przez Battle.net.

Call of Duty: Vanguard Multiplayer Free Access jest już dostępny na PlayStation, Xbox i PC.

Pobierz i zagraj w cały tryb MP #Vanguard do 22 listopada!

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych