Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2021 17:48
Piotr Adamczyk - Hawkeye
1748V

Piotr Adamczyk w Hawkeye. Fragment serialu pokazuje scenę z aktorem

Piotr Adamczyk pojawił się na czerwonym dywanie podczas wielkiej premiery „Hawkeye”. Znany aktor miał okazję wystąpić w najnowszej produkcji Marvel Cinematic Universe – najnowszy zwiastun serialu pokazuje ciekawą scenę.

„Hawkeye” zostanie udostępniony widzom Disney+ już pod koniec miesiąca, więc dzisiaj odbyło się uroczyste wydarzenie, na którym pojawili się główni aktorzy związani z produkcją. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Piotra Adamczyka – Polak ma wystąpić we wszystkich sześciu epizodach historii.

„Oto główni członkowie obsady i twórcy #Hawkeye na czerwonym dywanie podczas dzisiejszej premiery w Los Angeles!”

Na nowym materiale z „ Hawkeye'a” możemy zobaczyć, jak główny bohater serii ma okazję zmierzyć się z grupą bandziorów – liderem przestępców prawdopodobnie został Piotr Adamczyk. Nie mamy jeszcze okazji spojrzeć na bezpośrednie starcie, ale w trakcie akcji widzimy latające koktajle mołotowa.

„Nowy klip z Hawkeye”

Jak widać Piotr Adamczyk ma okazję występować w coraz ciekawszych produkcjach – ostatniego jego talent mogliśmy obserwować w „For All Mankind”. Serial jest dostępny wyłącznie na Apple TV+, a na naszym portalu przeczytacie recenzje pierwszego i drugiego sezonu.

Źródło: Twitter: MCU_Direct, Hawkeye_Updates

Tagi: Hawkeye Marvel Marvel Cinematic Universe MCU Piotr Adamczyk