Wiedźmin 2 Netflixa na nowych ujęciach. Platforma przedstawia klimatyczne sceny

Filmy i seriale
2083V
Wiedźmin 2 Netflixa na nowych ujęciach. Platforma przedstawia klimatyczne sceny
Iza Łęcka | 18.11.2021, 08:23

Debiut drugiego sezonu „Wiedźmina” odbędzie się w przyszłym miesiącu, więc Netflix, pragnąc podgrzać atmosferę przed premierą, opublikował szereg nowych ujęć z produkcji. Możemy zobaczy znanych bohaterów, a także przygotować się na pierwsze odcinki.

Jedną z największych premier przyszłego miesiąca na Netflixie jest drugi sezon „Wiedźmina” – serial zostanie dodany na serwery za mniej niż miesiąc. Potencjał marki jest na tyle duży, że po całkiem przyzwoitym przyjęciu pierwszych odcinków streamingowy gigant idzie za ciosem i promuje następne przygody Geralta. Po efektownym zwiastunie, udostępniono szereg zdjęć, z których część mieliśmy już okazję zobaczyć.

Opublikowano łącznie 36 ujęć, na których możemy prześledzić zdarzenia z pierwszych dwóch odcinków – zobaczycie tutaj między innymi podróż łowcy potworów i Ciri do Kaer Morhen czy sceny związane z Yennefer. Nie zabrakło również prezentacji domu wiedźminów oraz ukazania kolejnych bohaterów, a mianowicie Vesemira, Lamberta, Eskela i Coena. Dodatkowo dorzucono fotkę, na której widzimy Ciri wspólnie z Triss – scena pochodzi z piątej części historii.

Machina marketingowa promująca następne wyzwania stojące przed Geraltem powoli rusza z kopyta, dlatego możemy oczekiwać, że już niebawem Netflix pokaże następne materiały. Oczekiwania sympatyków twórczości Andrzeja Sapkowskiego oraz gier CD Projekt RED są coraz większe, a streamingowy gigant nie planuje zmarnować okazji – „Wiedźmin” wpisał się już na stałe w bibliotekę usługi. Przypomnijmy, że prace nad prequelem również zmierzają w dobrym kierunku.

 

Wiedźmin 2 - Netflix - ujęcia 1

Wiedźmin 2 - Netflix - ujęcia 2

Wiedźmin 2 - Netflix - ujęcia 3

Wiedźmin 2 - Netflix - ujęcia 4

Źródło: https://redanianintelligence.com/2021/11/18/new-still-from-the-first-two-episodes-of-the-witcher-season-2/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych