Halo Infinite może otrzymać ważną zmianę. Twórcy słyszą opinie graczy i ulepszą grę

News
1172V
Halo Infinite może otrzymać ważną zmianę. Twórcy słyszą opinie graczy i ulepszą grę
Wojciech Gruszczyk | 16.11.2021, 20:04

Twórcy Halo Infinite zamierzają płynnie działać i reagować na wiadomości społeczności. Wystarczyło kilka godzin, by Brian Jarrard wydał krótkie oświadczenie dotyczące postępów w przepustce bojowej. Gra może już wkrótce zostać ulepszona.

Tryb sieciowy z Halo Infinite jest dostępny od wczoraj i choć gracze z przyjemnością spędzają czas na serwerach, to jednak już po kilku minutach od rozpoczęcia bety, pojawiły się ważne głosy – progres postaci jest zbyt wolny. Jak wiadomo multiplayer z Halo Infinite jest udostępniony za darmo, ale w aktualnej sytuacji –  już na początku zabawy należy rozegrać kilka spotkań, by móc zdobyć kolejny poziom.

343 Industries postanowiło szybko zareagować i Brian Jarrard (dyrektor komunikacji) potwierdził, że studio przygląda się sprawieteraz deweloperzy zbierają informacje zwrotne i w przyszłości poznamy nowe szczegóły dotyczące rozwoju postaci.

„Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wskoczyli do bety #HaloInfintie! FYI zespół przygląda się postępom w Battle Passie i zbiera dane z wczorajszych sesji, gdy będziemy gotowi, udostępnimy szczegóły”.

Przedstawiciel studia odpowiedzialnego za markę Halo podziękował graczom za rozgrywkę i zaprosił do wyrażania kolejnych opinii na temat gry, ponieważ wszystkie informacje mogą pomóc ulepszyć shooter.

Źródło: https://twitter.com/ske7ch/status/1460680004090548226

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych