Spider-Man No Way Home zostanie zaprezentowany w tym tygodniu. Pełny zwiastun nadciąga

Filmy i seriale
991V
Spider-Man No Way Home zostanie zaprezentowany w tym tygodniu. Pełny zwiastun nadciąga
Wojciech Gruszczyk | 15.11.2021, 18:13

Szykujcie się na wielkie widowisko ze Spider-Manem w roli głównej. Twórcy „Spider-Man: No Way Home” właśnie potwierdzili, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy pełną prezentację najnowszego filmu z Marvel Cinematic Universe.

„Spider-Man: No Way Home” został aktualnie zaprezentowany tylko przez jeden zwiastun, ale możemy to już oficjalnie powiedzieć: najlepsze dopiero przed nami. Jutro odbędzie się prezentacja pełnego trailera, który powinien odpowiedzieć na wiele kłębiących się pytań dotyczących oczekiwanej historii.

W zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, według których nadciąga prezentacja „Spider-Man: No Way Home” i jak widać tym razem przeciek został szybko potwierdzony. Możemy mieć nadzieje, że materiał pozwoli nam lepiej przygotować się na nadciągającą historię, która trafi do kin już w połowie grudnia.

„Spider-Man No Way Home” jest bez wątpienia jedną z najważniejszych premier dla fanów Marvel Cinematic Universe po wydarzeniach z „Avengers: Endgame”. Nie brakuje głosów, według których to właśnie ten film na dobre rozpocznie nową fazę MCU.

„Jutro zwiastun. #SpiderManNoWayHome zadebiutuje wyłącznie w kinach 17 grudnia”.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wielka” (2 sezon), „Czerwona nota” i „Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”.

Źródło: Twitter: SpiderManMovie

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych