Xbox 20th Anniversary przyniesie ciekawe informacje? Oglądajcie z nami wielkie wydarzenie Microsoftu

News
2204V
Xbox 20th Anniversary przyniesie ciekawe informacje? Oglądajcie z nami wielkie wydarzenie Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 15.11.2021, 18:52

Fani marki Xbox mogą świętować. 20 lat temu na rynku pojawiła się pierwsza konsola Microsoftu i z tej okazji amerykański producent zaprasza graczy na wspólne świętowanie. Zamierzacie oglądać Xbox 20th Anniversary? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

O godzinie 19:00 rozpocznie się Xbox 20th Anniversary, podczas którego Phil Spencer będzie świętował 20-lecie marki Xbox. Przedstawiciel Microsoftu ma razem z innymi pracownikami swojego oddziału wspominać początki konsoli.

W ostatnich dniach pojawiło się sporo plotek dotyczących Xbox 20th Anniversary. Microsoft studzi oczekiwania dotyczące wydarzenia, ale według informatorów – w trakcie imprezy mają pojawić się ciekawe informacje. Podobno nie możemy liczyć na zapowiedzi nowych gier, ale Microsoft ma w rękach mocne IP, o których bez problemu może opowiedzieć.

Nie brakuje doniesień dotyczących wczesnego udostępnienia trybu sieciowego z Halo Infinite czy też pojawiają się głosy o rozbudowie wstecznej kompatybilności, jednak wciąż czekamy na konkrety.

Jeśli zamierzacie oglądać Xbox 20th Anniversary, to w tej wiadomości możecie bez problemu śledzić wydarzenie. Ważne informacje ujawnione przez Microsoft pojawią się w osobnych wpisach.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper