Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.11.2021 16:45
Dragon Ball Xenoverse 2 Dragon Ball FighterZ
422V

Dragon Ball Xenoverse 2 i Dragon Ball FighterZ z kolejnymi rekordami. Po gry sięgnęło 16 mln graczy

Marka Dragon Ball wciąż jest bardzo silna i pomimo tak wielu lat na karku, nie ma zamiaru osłabnąć nawet na chwilę. Bandai Namco ogłosiło właśnie, że dwie najważniejsze odsłony serii z ostatnich lat osiągnęły fantastyczne wyniki sprzedaży!

Goku i spółka szykują się do występu w kolejnym animowanym filmie sygnowanym cyklem Dragon Ball Super, autorzy dalej kreślą kolejne chaptery mangi, a Bandai Namco siedzi i liczy ogromne pieniądze jaki gry z cyklu Dragon Ball generują dla włodarzy firmy.

Japoński wydawca ogłosił właśnie, że zarówno Dragon Ball: Xenoverse 2 jak i Dragon Ball FighterZ rozeszły się w nakładzie 8 milionów egzemplarzy, co daje nam łącznie liczbę ponad 16 milionów opchniętych gier. Co ciekawe leciwe Xenoverse 2 w okresie od grudnia 2020 do dziś zakupiło kolejne milion graczy, zaś produkcję Arc System Works w podobnym okresie nabyło kolejne 2 miliony fanów serii. Niestety Bandai Namco nie chwali się wynikami Dragon Ball Z: Kakarott - tutaj ostatnie komunikaty z marca 2020 głosiły, że tytuł zakupiło tylko 2 miliony osób. Czyżby odgrzewanie starej opowieści w kolejnym wydaniu nie spodobało się graczom?

Tego nie wiadomo, ale wiemy za to, że w DB: Xenoverse 2 w dniach 12-18 listopada zawalczycie z Jirenem, zaś DB: FighterZ będzie przez cały miesiąc udostępniało płatnych zawodników za darmo, abyśmy mogli ich wypróbować.

Ponad 8 milionów kopii na całym świecie!
Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie!

Aby świętować ten kamień milowy w obu grach odbędą się specjalne ekskluzywne wydarzenia, które to rozpoczną się już dziś!

Sprawdźcie oficjalną stronę każdej z gier, aby dowiedzieć się więcej!

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ