Guerilla Games pracuje nad niezapowiedzianym projektem multiplayer. Ogłoszenie o prace zdradza plany

News
807V
Guerilla Games pracuje nad niezapowiedzianym projektem multiplayer. Ogłoszenie o prace zdradza plany
Kajetan Węsierski | 13.11.2021, 09:30

Najnowsze ogłoszenie o pracę ze strony Guerrilla Games sugeruje, że kontynuacja przygód Aloy nie jest jedyną grą, nad którą obecnie pracują utalentowani deweloperzy.

Guerrilla Games to obecnie jedno z tych studiów, które cieszą się ogromnym zaufaniem ze strony graczy. Premiera Horizon Zero Dawn zbudowała im wyśmienitą pozycję, a kontynuacja, Horizon Forbidden West, ma tylko ustabilizować ich pozycją w czołówce. I wiele wskazuje na to, że może się tak stać - każde kolejne informacje tylko ugruntowują w tym przekonaniu.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że ekipa nadzoruje pracę nad większą liczbą projektów - wiele mówi się o grze multiplayer lub grach mobilnych. Co bardzo ciekawe, w zakładce z ogłoszeniami o pracę, którą można znaleźć na oficjalnej stronie Guerrilla Games, pojawił się wpis o poszukiwaniu projektanta QA, który miałby działać przy przyszłym, niezapowiedzianym projekcie!

Najciekawszym elementem jest jednak fragment, w którym możemy przeczytać o tym, iż chodzi o tytuł, który wpasowuje się w kategorię "z elementami usług online, GaaS lub usług na żywo". Podobne ogłoszenia pojawiały się już wcześniej i wtedy spekulowano, że chodzi o tryb wieloosobowy do gier z serii Horizon. Teraz można zakładać podobny scenariusz, choć jest także opcja, iż ekipa zamierza pracować teraz nad czymś zupełnie innym. Czas pokaże, a "gry jako serwis" to trudny gatunek do zwojowania.

Źródło: https://gamingbolt.com/guerilla-games-is-hiring-for-an-unannounced-multiplayer-project

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper