Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2021 14:30
PlayStation 5 - DualSense
4142V

PS5 otrzymało oczekiwaną funkcję. Gracze zostaną powiadomieni o promocji

Sony przygotowało jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji w systemie PS5. Gracze w końcu mogą otrzymać powiadomienie, gdy na promocji pojawi się wyczekiwana przez nich produkcja. Firma wykorzystała system powiadomień.

Sony systematycznie zaprasza graczy na nowe promocje, jednak nie jest sekretem, że czasami trudno złapać jedną i zarazem oczekiwaną od dawna ofertę. Japończycy często przeceniają dziesiątki tytułów, ale teraz nie przegapicie wyczekiwanych rabatów.

Inżynierowie zadbali o oczekiwaną funkcję – teraz wchodząc do PlayStation Store możemy dodać grę na listę życzeń, a następnie, gdy tytuł trafi na promocję, otrzymamy powiadomienie. Informacja może pojawić się na PlayStation 5 oraz w aplikacji PlayStation.

„Bądź na bieżąco z ofertami PS Store:

- Dodaj gry do listy życzeń w PS Store
- Włącz powiadomienia o aktualizacjach listy życzeń w aplikacji PS lub konsoli PS5
- Otrzymuj powiadomienia, gdy nadejdzie czas na oszczędzanie”.

Nie możemy w tym wypadku mówić o specjalnie skomplikowanym systemie, jednak od miesięcy gracze prosili właśnie o tę opcję, ponieważ nie każdy klient Sony ma czas przeglądania całej listy ofert z PlayStation Store, a w tej sytuacji nie musimy nawet uruchamiać PlayStation 5, by otrzymać powiadomienie o ofercie.

Warto przypomnieć, że w tym tygodniu ruszyła kolejna promocja na PlayStation Store, a w przyszłym tygodniu PlayStation ma rozpocząć Black Friday.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: PlayStation PS4 PS5 sony