Hextech Mayhem: A League of Legends Story. Poznajcie rytmiczną platformówkę osadzoną w uniwersum LoL-a

News
536V
Hextech Mayhem: A League of Legends Story. Poznajcie rytmiczną platformówkę osadzoną w uniwersum LoL-a
Igor Chrzanowski | 10.11.2021, 21:20

Riot Games postanowiło bardzo intensywnie rozwijać uniwersum League of Legends, dzięki czemu ostatnimi czasy uruchomiono nie tylko produkcję serialu Arcane, ale i nowy dział firmy odpowiedzialny za gry z serii "A League of Legends Story".

W ramach rozwoju marki League of Legends Riot Games powołało do życia zupełnie nowe studio znane dziś jako Riot Forge, które to zajmuje się koordynacją oraz kontrolą projektów tworzonych przez zewnętrznych deweloperów, które to zostają oficjalnymi kanonicznymi pobocznymi opowieściami osadzonymi w uniwersum popularnej Moby.  

Po ogłoszeniu CONV/RGENCE: A League of Legends Story oraz Ruined King: A League of Legends Story, przyszła pora na to, abyśmy poznali Hextech Mayhem: A League of Legends Story. Jest to rytmiczna platformówka 2,5D jaką opracowuje dla nas studio odpowiedzialne za markę Bit.Trip Beat - również rytmiczną serię gier.

Riot Games dość niespodziewanie zapowiedziało nowy projekt w uniwersum, bo ten zadebiutuje już za kilka dni, bo 16 listopada! Co ciekawe jest to produkcja kreowana głównie z myślą o PC, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych. Już teraz możecie zamówić ten tytuł na Steam, Epic Games Store, GOG.com oraz eShopie. Najciekawsze jest jednak to, że Hextech zadebiutuje na urządzeniach mobilnych wyłącznie na platformie Netflix Games!

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych