Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.11.2021 18:33
Among Us Aktualizacja listopad 2021
832V

Among Us z gigantyczną aktualizacją. Do gry trafiły sklep, mikropłatności, osiągnięcia i podział na role

Sukces jaki swego czasu osiągnęło Among Us był wręcz zatrważający - malutka gra wskoczyła na szczyt listy przebojów dosłownie znikąd i szturmem podbiła serca blisko 500 milionów graczy, który bawili się w tytuł InnerSloth w ciągu jednego miesiąca.

Dziś niestety Among Us przyciąga zaledwie ułamek pierwotnej liczby graczy, co pokazują nawet statystyki gry na Steam - z 114,344.4 średniej liczby graczy w listopadzie 2020 roku, dziś wynik ten wynosi zaledwie 6,329.4, czyli liczba graczy spadła w 12 miesięcy aż o 94,5%.   

Deweloperzy chcą uratować swój tytuł od zapomnienia i w najnowszej aktualizacji zapewniają nam mnóstwo nowych atrakcji. Po pierwsze w końcu do produkcji InnerSlothu trafił sklepik z przedmiotami kosmetycznymi, wśród których znajdziemy między innymi skórki, czapki, zwierzaki, a nawet plakietki z imionami. Te będzie można kupować za darmową walutę zarabianą podczas zabawy lub za nową walutę premium kupowaną za prawdziwe pieniądze. 

Dodatkowo będziemy mogli teraz zdobywać poziomy doświadczenia, a te będą dawały nam konkretne nagrody oraz satysfakcję z rozwoju zarówno naszej postaci jak i całego konta. Nie zapomniano też o usprawnieniu rozgrywki, dzięki czemu do gry trafił nowy system podziału na różne role, co może wprowadzić do całej intrygi nieco życia.

Tagi: aktualizacja Among Us InnerSloth Mikropłatności patch