Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2021 14:48
PS5 Naughty Dog
1783V

Naughty Dog pracuje nad tajemniczym tytułem dla PS5. Neil Druckmann potwierdza prace nad grą

Twórcy serii The Last of Us i Uncharted oficjalnie pracują nad nowym tytułem. Neil Druckmann ujawnił, że jego zespół rozwija niezapowiedzianą pozycję – studio mogło rozpocząć opracowywanie gry już w 2018 roku.

Nie milkną plotki dotyczące kolejnych produkcji Naughty Dog – według doniesień twórcy pracują nad nowym Uncharted, The Last of Us Remake oraz trybem sieciowym do The Last of Us. Studio jednak zazwyczaj nie wspomina o żadnych tytułach, ponieważ to Sony zajmuje się promowaniem i ujawnieniem pozycji.

Neil Druckmann zakończył już prace przy serialu „The Last of Us” i jeden z prezesów Naughty Dog postanowił odświeżyć swoje informacje na Twitterze. Deweloper potwierdza, że pracuje nad „TĄ przyszłą grą!”.

„Neil Druckmann wspomina o nowej grze w swoim bio na Twitterze”.

Na większe szczegóły przyjdzie nam zaczekać, jednak już w 2018 roku Naughty Dog prowadziło casting w Los Angeles do tajnej produkcji – w głównego bohatera lub przynajmniej w jedną z głównych postaci ma wcielić się Afroamerykanin w wieku od 40 do 60 lat.

Trudno powiedzieć, czy właśnie tym tytułem zajmuje się aktualnie Naughty Dog, jednak jak widać Neil Druckmann już teraz postanowił wspomnieć o pozycji.

Źródło: Twitter: Okami13_

Tagi: Naughty Dog Neil Druckmann PlayStation 5 PS5