Przegląd nowości na Switch z ostatnich tygodni. Nintendo przypomina o hitach

Gry
878V
Przegląd nowości na Switch z ostatnich tygodni. Nintendo przypomina o hitach
Bartosz Dawidowski | 10.11.2021, 14:15

Nintendo postanowiło przypomnieć nam o najważniejszych wydarzeniach i premierach z ostatnich tygodni związanych ze Switch. 

Nintendo przygotowało dwa materiały wideo, przypominające o najświeższych premierach z ostatnich tygodni. Firma nie daje nam zapomnieć o tym, że niedawno na rynku pojawił się nowy model Switch, wyposażony w lepszy, OLED-owy ekran. W materiale Nintendo Rewind wspominana jest również data premiery GTA The Trilogy, które od jutra (11 listopada) będzie dostępne na Switch.

Najważniejsze premiery października, o których przypomina nam Nintendo, to przede wszystkim bardzo wysoko oceniany Metroid Dread. W ostatnich tygodniach nie zabrakło jednak również innych mocnych gier, takich jak Disco Elysium: Final Cut, Marvel: Strażnicy Galaktyki (Cloud Version), Mario Party Superstars, Tetris Effect: Connected czy Super Monkey Ball Banana Mania. W tym miejscu możecie sprawdzić, jak deweloperom wyszedł port zachwalanego Disco Elysium.

Nintendo wspomniało również o premierze Pikmin Bloom, nowej smartfonowej gry od autorów Pokemon GO. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

https://youtu.be/pd0FJlwb_g4
https://youtu.be/rq2JbQlLP4U

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper