Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2021 13:01
PlayStation logo
530V

Nie tylko GTA The Trilogy The Definitive Edition. Sprawdźmy nowe gry zmierzające na PS5 i PS4

Ostatnie tygodnie 2021 roku to intensywny czas dla graczy. Redakcja PlayStation Access opracowała zestawienie interesujących produkcji, które w ciągu najbliższych dni zadebiutują na konsolach Sony.

Zgodnie ze zwyczajem, zespół brytyjskiego PlayStation przygotował listę gier zmierzających na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Wielu graczy na pewno czeka na premierę GTA The Trilogy The Definitive Edition – Rockstar zamiast intensywnie promować odświeżoną kompilację klasyków zamieszcza gify z dobrze znanymi scenami, jednak braki nadrabiają sympatycy marki, którzy już mają dostęp do pozycji. Jeżeli lubicie sięgać po inne znane produkcje, możecie zanurzyć się w świecie Skyrima. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition to dopakowany pakiet zawierający oficjalne rozszerzenia oraz setki fanowskich modyfikacji. Pod koniec października Bethesda dzieliła się szczegółami edycji.

Ekipa PlayStation Access wspomina także o tytule dla sympatyków dinozaurów, czyli Jurassic World Evolution 2, które spotyka się z bardzo dobrym odbiorem recenzentów, oraz Epic Chef. W tytule studia Infinigon Games głównym celem gracza jest wypracowanie sobie pozycji mistrza kuchni. Oprócz pojedynków kucharzy czy możliwości uprawy roślin, w mieście Ambrozja czeka szereg atrakcji.

Co planujecie sprawdzić w tym tygodniu? Pamiętajmy, że Sony wystartowało z kolejną promocją na gry z PS4 oraz PS5 – na liście nie brakuje znanych tytułów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: GTA The Trilogy The Definitive Edition PlayStation playstation access PS4 PS5