Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2021 15:21
Planeta Singli. Osiem historii
380V

Planeta Singli. Osiem historii – zwiastun przygotowuje widzów na serial. Canal+ promuje opowieść

Jeszcze w listopadzie odbędzie się premiera „Planeta Singli. Osiem historii”. Twórcy tym razem postawili na serial, który trafi na Canal+ oraz na serwis Canal+ online. Zobaczcie pierwszy zwiastun zapowiadający wydarzenia.

W latach 2016-2019 widzowie mogli zobaczyć trzy filmy z serii „Planeta Singli”, a już 19 listopada odbędzie się premiera serialu, który przedstawi „osiem portretów współczesnego świata miłosnych wzlotów i upadków”. Każdy z epizodów będzie oferował całą opowieść, a jednocześnie przedstawi różnych bohaterów, którzy w inny sposób podchodzą do życia... Wszystkich ma jednak łączyć jedno: chęć znalezienia miłości.

W produkcji Canal+ pojawi się aż 168 aktorów, ponieważ twórcy zadbali o zróżnicowanie obsady, wśród której pojawi się kilka znanych twarzy oraz wiele nowych aktorów.

Canal+ zaprezentował wstępne informacje dotyczące wszystkich epizodów:

PLANETA SINGLI. HISTORIA PIERWSZA: ZJAZD ABSOLWENTÓW (reżyseria Aleksandra Terpińska, scenariusz Aleksandra Parnowska-Ramsey)

 • W rolach głównych m.in.: Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka, Arkadiusz Brykalski.
 • Klara (Izabela Kuna) i Rafał (Bartłomiej Topa) poznali się jeszcze w ogólniaku. Niespodziewanie, bez słowa wyjaśnienia mężczyzna prosi ją o rozwód. Zrozpaczona kobieta, chcąc odzyskać męża i wzbudzić w nim zazdrość, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). Areną dla jej intrygi staje się zjazd absolwentów liceum, w którym poznali się i pokochali Klara i Rafał.

PLANETA SINGLI. HISTORIA DRUGA: GRZESZNICA (reżyseria Julia Kolberger, scenariusz Łukasz Światowiec)

 • W rolach głównych m.in.: Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Małgorzata Zajączkowska, Roman Gancarczyk, Stanisław Linowski, Oskar Rybaczek.
 • Pochodząca ze Śląska nauczycielka Kasia (Hanna Konarowska-Nowińska) umawia się z Rafałem (Filip Pławiak), którego poznała na Planecie Singli. Dziewczyna czuje, że to jej bratnia dusza. Będąc świadkową na tradycyjnym góralskim weselu swojego brata (Stanisław Linowski), przeżywa szok, kiedy na miejscu spotyka mężczyznę, z którym wcześniej spędziła pełną emocji noc.

PLANETA SINGLI. HISTORIA TRZECIA: TEST (reżyseria Aleksander Pietrzak, scenariusz Błażej Dzikowski)

 • W rolach głównych m.in.: Marianna Linde, Mateusz Damięcki, Łukasz „Lotek” Lodkowski.
 • Ela (Marianna Linde) – młoda chemiczka, postanawia stworzyć specjalny test, który ma sprawdzać cechy niezbędne do zbudowania udanego związku. Na pierwszych randkach prowokuje mężczyzn, żeby poznać ich prawdziwą naturę. W końcu przez aplikację Planety Singli umawia się na spotkanie z intrygującym Adamem (Mateusz Damięcki). Czy jej test zadziała i w ten sposób odnajdzie prawdziwą miłość?

PLANETA SINGLI. HISTORIA CZWARTA: USŁYSZ MNIE (reżyseria Maciej Kawalski, scenariusz Jules Jones)

 • W rolach głównych m.in.: Zofia Wichłacz, Zdeněk Piškula, Tomáš Hanák, Miloslav Pecháček, Do Thu Trang.
 • Tomáš (Zdeněk Piškula) mieszka w Pradze i choć jest utalentowany muzycznie, zarabia na życie pracą w sklepie z instrumentami. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy na Planecie Singli poznaje piękną i intrygującą Polkę, Paulinę (Zofia Wichłacz), która cierpi na mizofonię, czyli nadwrażliwość na niektóre dźwięki. Schorzenie, z którym się zmaga redefiniuje dla obojga pojęcie miłości, czułości i związku.

PLANETA SINGLI. HISTORIA PIĄTA: DYSTANS (reżyseria Kuba Czekaj, scenariusz Abelard Giza, Szymon Jachimek)

 • W rolach głównych m.in.: Vitalik Havryla, Jan Wieteska, Monika Kwiatkowska, Magdalena Berus, Małgorzata Gorol.
 • Bartek rusza w tajemnicy przed rodzicami w szaloną wyprawę do Wiednia, by wreszcie spotkać się na żywo ze swoją miłością z Internetu. Nastolatek nie poddaje się, nawet gdy okazuje się, że jego podróż nie przebiega zgodnie z planem. Kto go przywita na miejscu? Pierwsze spotkania potrafią zaskoczyć.

PLANETA SINGLI. HISTORIA SZÓSTA: DETEKTOR (reżyseria i scenariusz Michał Chaciński) 

 • W rolach głównych m.in.: Masza Wągrocka. Antoni Królikowski, Konrad Eleryk.
 • Pierwsza randka Ewy (Masza Wągrocka) i Jacka (Antoni Królikowski), w czasie magicznych, pełnych nastroju dni tuż przed wigilią Bożego Narodzenia, kończy się nieoczekiwanym - i pozbawionym jakiegokolwiek uroku - konfliktem z prawem, w trakcie którego bohaterka będzie zmuszona zweryfikować swoje dotychczasowe relacje z mężczyznami.

PLANETA SINGLI. HISTORIA SIÓDMA: WŁADEK I HALINKA (reżyseria Mateusz Głowacki, scenariusz Abelard Giza, Szymon Jachimek)

 • W rolach głównych m.in.: Maria Maj, Witold Dębicki, Maciej Damięcki, Klara Bielawka, Nicolas Przygoda.
 • Władek (Witold Dębicki) i Halinka (Maria Maj) poznają się na Planecie Singli i rozpoczynają wspólną podróż – wolną od oczekiwań czy zahamowań. Czy ich spotkanie udowodni, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną miłosną przygodę, burzę zmysłów i powrót do pełni życia? Może to ostatnia miłość okaże się właśnie tą najwspanialszą?

PLANETA SINGLI. HISTORIA ÓSMA: NOC W AMSTERDAMIE (reżyseria i scenariusz Michał Marczak)

 • W rolach głównych m.in.: Jan Sobolewski oraz Sallie Harmsen.
 • Piotr przyjeżdża w delegację do Amsterdamu i po nieudanej prezentacji zapija strach o los swojego biznesu w miejscowym barze. Wspólnie ze znajomymi świętuje też urodziny. Koledzy w ramach prezentu postanawiają założyć mu fałszywe konto na Planecie Singli i umówić go na przygodne spotkanie z piękną Holenderką Sylvii. Czy fatalny dzień zmieni się w najlepszą noc w jego życiu?

Jak widać Canal+ po zaskakująco udanym „The Office PL” zapewni widzom kolejną produkcję, która może zainteresować szeroką publikę. Już wkrótce na naszym portalu znajdziecie recenzję „Planeta Singli. Osiem historii”.

Źródło: Informacja prasowa: Canal+

Tagi: canal+ Planeta Singli Planeta Singli. Osiem historii