Uncharted: Legacy of Thieves Collection na początku wyłącznie na PS5. To „zremasterowany zestaw”

Gry
3200V
Uncharted: Legacy of Thieves Collection na początku wyłącznie na PS5. To „zremasterowany zestaw”
Iza Łęcka | 10.09.2021, 08:50

Naughty Dog zdradziło pierwsze informacje dotyczące Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Pakiet dwóch gier początkowo zadebiutuje na PlayStation 5, jednak wiele na to wskazuje, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na edycję przeznaczoną na PC.

Nathan Drake nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Uncharted: Legacy of Thieves Collection zostało niespodziewanie ogłoszone podczas PlayStation Showcase. W komplecie znajdą się dwie pozycje: Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Materiał opublikowany przez Sony sugerował, że pakiet zostanie wydany jednocześnie na PlayStation 5 i PC, ale sytuacja jest zgoła inna. W pierwszej kolejności odbędzie się premiera na PS5, lecz po pewnym czasie z przygodami poszukiwaczy skarbów zapoznają się także gracze na komputerach osobistych.

„UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection będzie dostępne na początku 2022 roku na PS5. Wersja na PC jest opracowywana przez naszych partnerów z Iron Galaxy i ukaże się wkrótce po edycji na PS5. W miarę zbliżania się tych dat, będziemy podawać więcej szczegółów”.

Iron Galaxy ma już całkiem pokaźne portfolio, szczególnie jeżeli mówimy o portach gier. Zespół pracował między innymi przy Diablo 3 i Overwatch w edycjach na Nintendo Switcha, jak również jest odpowiedzialny za Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC.

Naughty Dog potwierdza także, że Uncharted: Legacy of Thieves Collection to „całkowicie nowy, zremasterowany zestaw”, jednak dopiero w przyszłości poznamy wszelkie konkrety dotyczące ulepszeń.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection na początku wyłącznie na PS5. To „zremasterowany zestaw”

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_legacy_of_thieves_collection_coming_to_playstation_5_and_pc

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper