Pogromcy Duchów: Dziedzictwo na ostatnim zwiastunie przed premierą. Pozytywne oceny w recenzjach

Filmy i seriale
1122V
Pogromcy Duchów: Dziedzictwo na ostatnim zwiastunie przed premierą. Pozytywne oceny w recenzjach
Bartosz Dawidowski | 09.11.2021, 10:03

Film "Pogromcy Duchów: Dziedzictwo" jest już gotowy do premiery. Obraz od Sony Pictures Entertainment doczekał się ostatniego materiału promocyjnego.

Obraz pojawi się w polskich kinach 19 listopada a my możemy już dzisiaj zobaczyć finalny zwiastun nowych "Pogromców Duchów". W obrazie prześledzimy losy młodych ludzi odkrywających tajemniczą przeszłość ich dziadka, który zajmował się polowaniami na duchy. Reżyserią dzieła zajął się Jason Reitman, który ma na koncie kilka udanych filmów, takich jak "Juno", "Up in the Air" czy "Thank You for Smoking". Możemy zatem spodziewać się wyższego poziomu, niż w chłodno przyjętej, ostatniej próbie powrotu do tematu "Ghosbusters" z 2016 roku. Co warto podkreślić - ojciec Jasona Reitmana, Ivan, reżyserował dwie pierwsze odsłony "Pogromców duchów".

Oprócz reklamy "Pogromców Duchów: Dziedzictwa" polecam też odpalić kolejny filmik. To fragment jednej ze scen akcji z nadciągającego obrazu. Zapowiada się to wszystko na przyjemne połączenie motywów grozy i makabry z komediowym nastrojem. Premiera w kinach już 19 listopada 2021 r.

Pierwsze recenzje wydają się pozytywne. Film uzyskał w serwisie RottenTomatoes średnią 73% (na bazie 44 werdyktów). Prawie wszyscy krytycy piszą, że wyszło z tego lepsze widowisko od filmu z 2016 r. W niektórych tekstach pojawia się narzekanie, że w "Dziedzictwie" jest za dużo fanservice'u dla fanów "Ghostbusters", a za mało świeżych, ciekawych motywów fabularnych.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych