Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2021 01:14
Stary Batman Mocno Śpi
7138V

Batman Beyond mógł zachwycać. Twórca pokazał materiały z anulowanej kontynuacji Batman Arkham Knight

Batman Arkham Knight zebrało wiele słów uznania od sympatyków DC, jednak ostatnie udostępnione materiały wskazują, że seria mogła otrzymać kontynuację. Jeden z deweloperów opublikował grafiki z „anulowanej gry”, którą mógł okazać się Batman Beyond.

Rocksteady Studios nie zajmuje się już rozwojem marki Batman Arkham, jednak prace nad growym światem Bruce'a Wayne'a kontynuuje Warner Bros. Montreal. Podczas zeszłorocznego DC Fandome deweloperzy przedstawili Rycerzy Gotham, którzy zadebiutują na rynku w 2022 roku.

Nie jest jednak sekretem, że zespół wcześniej skupiał się nad nieco innym projektem, który zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami podobno został anulowany przez szefów Warner Bros. Już w 2016 roku światło dzienne ujrzały plotki dotyczące produkcji, w której wystąpiłby syn Bruce'a, tymczasem o koncepcji przypomniał Goran Bukvic (tutaj znajdziecie jego prace), artysta pracujący dla WB. Games. Na twitterze Batman Arkham Videos zostały zamieszczone klimatyczne ujęcia przedstawiające bohaterów.

Twórca podkreślił, że grafiki zostały przygotowane z myślą o grze:

„Uwaga - to NIE jest concept art do nadchodzącego filmu o Batmanie, te koncepty zostały zrobione dla anulowanej gry dawno temu. Miałem z nimi dużo zabawy”.

Na materiałach widzimy nie tylko młodego Batmana (Damiana Wayne'a), ale również starszego protagonistę, Bruce'a Wayne'a. Już na pierwszy rzut oka wizerunki postaci prezentują się całkiem intrygująco.

Batman Beyond 0

Batman Beyond 1

Batman Beyond 2

Batman Beyond 3

Batman Beyond 4

Źródło: https://twitter.com/ArkhamVideos/status/1457898783883337732

Tagi: anulowana gra Batman Warner Bros.