Pokaz Microsoftu z okazji 20-lecia Xboksa z ogłoszeniami? Korporacja podobno przygotowała niespodzianki

News
3042V
Pokaz Microsoftu z okazji 20-lecia Xboksa z ogłoszeniami? Korporacja podobno przygotowała niespodzianki
Wojciech Gruszczyk | 08.11.2021, 14:51

Microsoft może zaskoczyć wielu graczy zbliżającym się wydarzeniem. Firma zapowiedziała pokaz z okazji 20-lecia marki Xbox i pojawiają się głosy, według których wszyscy fani amerykańskiej platformy powinni oglądać to show.

Na 15 listopada zaplanowano kolejne wydarzenie dla fanów marki Xbox. Według pierwszych informacji, Microsoft podczas wydarzenia nie zamierza zapowiadać nowych tytułów, ale wiele na to wskazuje, że mimo to możemy liczyć na kilka ciekawych ogłoszeń lub pokazów.

Jez Corden z Windows Central podczas ostatniego The Xbox Two potwierdził, że słyszał szczegóły imprezy i będzie to show, którego lepiej nie przegapić.

„Zostałem poinformowany przez kogoś, komu ufam, że na pewno powinienem to zobaczyć  [pokaz z okazji 20-lecia Xboksa]. Nie wiem dokładnie, co zostanie tam ogłoszone.

Microsoft trochę to zbagatelizował, powiedział coś w stylu "nie spodziewajcie się zapowiedzi nowych gier lub cokolwiek innego", co moim zdaniem jest uczciwe, aby dać ludziom ostrzeżenie, ale zostałem poinformowany przez kogoś, komu ufam, że ludzie będą chcieli to zobaczyć. Ta osoba, która mi to powiedziała, nie jest typem, która kłamie lub przesadza, więc jej wierzę. I zamierzam zobaczyć tę prezentację”.

Microsoft wspomniał, że nie zamierza ogłaszać nowych tytułów, ale może w tym wypadku zobaczymy już gry, które wcześniej ujawniono? Jak wiadomo korporacja ma w rękawie kilka ciekawych tytułów. W dodatku łatwo można sobie wyobrazić inne szczegóły dotyczące Microsoftu, które mogą zostać ogłoszone na pokazie.

Na naszym serwisie znajdziecie pełną relację z konferencji – start imprezy został zaplanowany na 19:00.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/rumour-xbox-fans-will-definitely-want-to-watch-the-20th-anniversary-show

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych