Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2021 16:28
Xbox Game Pass gry
3330V

Microsoft świętuje premiery gier AAA w Xbox Game Pass i zaprasza na wielką imprezę

Microsoft opublikował szczegóły nadciągającego wydarzenia. W listopadzie będziemy świadkami kolejnej imprezy amerykańskiej korporacji, a jednocześnie firma podkreśla bardzo udany okres. Xbox Game Studios systematycznie wrzuca do katalogu Xbox Game Pass mocne gry AAA.

Fani marki Xbox nie mogą dzisiaj narzekać na brak ciekawych ogłoszeń. Poznaliśmy nowe gry z Xbox Game Pass, ruszył zamówienia przedpremierowe na mini lodówkę, a teraz otrzymaliśmy następną bardzo ciekawą wiadomość.

Na dobry początek firma podkreśliła, że Xbox Game Studios w ostatnich miesiącach nie próżnuje i firma systematycznie oferuje graczom mocne gry:

  • 25 sierpnia – Psychonatus 2
  • 28 października – Age of Empires 4
  • 09 listopada – Forza Horizon 5
  • 18 listopada – Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition
  • 08 grudnia – Halo Infinite

Jednocześnie klienci zapoznali się z szeregiem dużych dodatków oraz aktualizacji do takich tytułów jak: Minecraft, Sea of Thieves, State of Decay 2, Grounded oraz Halo: The Master Chief Collection.

To jednak nie koniec, ponieważ na 15 listopada zaplanowano 20. rocznicę marki Xbox i w ten dzień będziemy świadkami specjalnego wydarzenia. Gracze nie mogą liczyć na nowe zapowiedzi, ale Phil Spencer ze swoim zespołem będzie przyglądał się całej historii Xboksa.

Xbox Game Pass - gry pod koniec 2021 roku

Xbox Game Pass - gry pod koniec 2021 roku

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/10/19/celebrating-the-biggest-three-months-of-back-to-back-blockbuster-game-launches-in-xbox-game-pass/

Tagi: xbox Xbox Game Pass xbox series x|s