Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.11.2021 17:45
Sing 2 data premiery
386V

Sing 2 na świeżym zwiastunie. Śpiewające zwierzaki zawalczą o wielką sławę

Autorzy kultowych Minionków pracują już w pocie czoła nad wielkim animowanym filmem z Mario w roli głównej, ale w między czasie na ekrany kin wskoczy ich kolejny projekt - druga odsłona rewelacyjnego Sing!

Sing 2, bo tak zatytułowany jest sequel opowieści o rozśpiewanych zwierzątkach, zapowiada się na naprawdę świetne i bardzo widowiskowe dzieło sztuki o najwyższym poziomie animacji.

Obok takich studio jak Pixar oraz DreamWorks amerykańskie Illumination stało się trzecią największą siłą w branży filmów animowanych, a każda ich produkcja budzi zainteresowanie równie wielkie co filmy sygnowane logotypem ojców Myszki Miki.

Sing 2 przedstawi nam dalsze losy naszych amatorskich śpiewaków, którzy to zapragnęli pójść za ciosem i wystąpić w wielkim telewizyjnym show u boku legendarnego emerytowanego muzyka - tego w oryginale gra sam Bono! Nowy zwiastun skupia się właśnie na tym jak ciężka bywa praca artystów przygotowujących się do publicznych występów o największej możliwej klasie. Co ważne, Sing 2 zadebiutuje w polskich kinach już 7 stycznia 2022 roku!

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Illumination Sing Sing 2 zwiastun