Nintendo Switch Online będzie dalej rozwijane. Nintendo chwali się wynikiem i liczy na dalszy wzrost

Gry
908V
Nintendo Switch Online będzie dalej rozwijane. Nintendo chwali się wynikiem i liczy na dalszy wzrost
Kajetan Węsierski | 07.11.2021, 12:30

Wygląda na to, że Nintendo jest zadowolone ze swoich usług subskrypcyjnych i zamierza je dalej rozwijać - wyniki pozwalają wierzyć w tendencję rosnącą. 

Nintendo minionych dniach ponownie udowodniło, że wciąż cieszy się ogromnym - rosnącym wręcz - zainteresowaniem wśród społeczności graczy. Najpierw dowiedzieliśmy się, że firma nie nadąża z produkcją konsol w odpowiedzi na ogromny popyt, a później, że potrzeba było zaledwie kilku dni, by wyprzedać wszystkie kontrolery N64 (pozostali poczekają do 2022 roku). Co więcej, najważniejszy element, a więc gry, również bije rekordy

Obecnie firma oferuje nam dwie subskrypcje - Nintendo Switch Online oraz Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Pierwsza jest już standardem i funkcjonuje od lat, natomiast druga to nowość, która prócz podstawy oferuje całkiem sporo interesujących dodatków - oczywiście za odpowiednio wyższą opłatą. Studio zapewnia, że zamierza dalej rozwijać popularne usługi: 

Idąc dalej, będziemy wciąż ulepszać i rozszerzać zarówno Nintendo Switch Online, jak i Nintendo Switch Online + Expansion Pack, dążąc do świadczenia usług, które zadowolą klientów.

Jak do tej pory, działanie rzeczywiście przynoszą efekty. We wrześniu ubiegłego roku usługę NSO subskrybowało 26 milionów użytkowników. Dwanaście miesięcy później liczba abonentów wzrosła do 32 milionów. Mówimy więc o wzroście o około 20%. A biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie samą konsolą, można śmiało założyć, że w 2022 będziemy mówić o jeszcze większych liczbach. 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/11/switch-online-surpasses-32-million-subs-nintendo-says-it-will-continue-to-improve-and-expand-expansion-pack-tier

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper