Lionsgate dalej bierze się za gry. Wytwórnia zamierza stworzyć produkcje na podstawie serii horrorów "Piła"

Gry
761V
Lionsgate dalej bierze się za gry. Wytwórnia zamierza stworzyć produkcje na podstawie serii horrorów "Piła"
Kajetan Węsierski | 06.11.2021, 14:30

Jeśli jesteście fanami serii brutalnych horrorów spod szyldu "Piły", na pewno uraduje Was fakt, iż w przyszłości dostaniemy gry wideo!

Jeśli zastanowić się nad największymi i najbardziej popularnymi markami "horrorowymi" w historii kina, to prawdopodobnie w wielu zestawieniach znalazłaby się "Piła". Mówimy wszak o serii filmów, która doczekała się mnóstwa odsłon (recenzję najnowszej możecie przeczytać w tym miejscu) i stanowiła inspirację dla twórców gatunku grozy w wielu różnych dziedzinach popkultury. Na podobnych założeniach bazowano już w książkach, serialach, a nawet grach wideo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz okazuje się, że już niedługo marka "Saw" może mieć dużo wspólnego z tą ostatnią działką. Jak bowiem zdradzili twórcy z wytwórni Lionsgate, która posiada prawa między innymi do serii opisywanych wyżej horrorów, w planach jest stworzenie gier, które będą bazowały na "Pile". Informacje pojawiły się w niedawnym segmencie AMA, który prowadzili pracownicy na Reddicie.

Odpowiadając na pytania fanów, producenci - Mark Burg i Oren Kouless - zdradzili, że Lionsgate dostarczyło im „niesamowite projekty”. Chociaż wciąż nie ma jeszcze żadnych konkretów ani szczegółów, mężczyźni zapewnili fanów, że projekt „powstanie na 100%”. Brzmi to rzeczywiście bardzo interesująco i należy pamiętać, że nie jest to pierwsze zetknięcie wytwórni z grami - jako wydawcy odpowiadali między innymi za Blair Witch.
 

 

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2021/11/05/lionsgate-saw-games/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper