Blackwind zapowiada się obiecująco. Zwiastun zdradza datę premiery na konsolach i PC

News
523V
Blackwind zapowiada się obiecująco. Zwiastun zdradza datę premiery na konsolach i PC
Bartosz Dawidowski | 05.11.2021, 13:24

Włoski zespół Drakkar Dev kończy już pracę nad Blackwind. Gra otrzymała nowy zwiastun i została opatrzona datą premiery.

Twórcy War Tech Fighters znajdują się już w finalnej fazie produkcji Blackwind, strzelanki sci-fi, ukazywanej z oddalonej, górnej perspektywy. Gra trafi do dystrybucji w styczniu 2022 roku. Do premiery dojdzie równocześnie na Switch, PS4, PS5, XOne, XSX oraz PC (Steam, GOG). Ujawniona cena to 15,99 euro. Gra zostanie wydana na konsolach również w formie pudełkowej w ograniczonym nakładzie.

W Blackwind wcielamy się w żołnierza sterującego potężnym mechem, który musi ocalić planetę Medusa-42 przed inwazją obcych. Gra stawia na arcade'ową rozwałkę, kojarzącą się z dawnymi strzelankami tego typu. Tytuł zapewnia opcję zabawy w kooperacji dla 2 graczy (lokalnie oraz przez sieć). W takiej sytuacji jedna z osób przejmuje kontrolę nad dronem, towarzyszącym mechowi.

Deweloperzy obiecują, że gameplay to nie tylko bezmyślna rozwałka. Gra zaoferuje również pewne motywy taktyczne i wątki inspirowane RPG, takie jak drzewka rozwoju umiejętności bohatera. Co z tego wyjdzie przekonamy się w styczniu 2022 r.

Źródło: https://www.aroged.com/2021/11/03/blackwind-has-a-specific-release-date-unfortunately-it-wont-be-anything-with-the-fourth-quarter/

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper