Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2021 15:03
PS5 Midnight Black Headset
1674V

PS5 Midnight Black Headset w Polsce. Znamy cenę odświeżonych słuchawek

Gracze z naszego kraju mogą już składać zamówienia na PS5 Midnight Black Headset. Nowe słuchawki do konsoli Sony trafią do klientów jeszcze w tym tygodniu. Sprzęt jest dostępny w dobrej cenie.

PS5 zadebiutowało w zeszłym roku z zestawem akcesoriów, wśród których pojawił się headset Pulse 3D. Sprzęt był dostępny wyłącznie w białej wersji, jednak we wrześniu zapowiedziano edycję Midnight Black, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Urządzenie nie zaoferuje nowych wrażeń, ale sprzęt na pewno będzie bardzo dobrze prezentował się obok czarnego kontrolera do PlayStation 5. PS5 Midnight Black Headset zostało wyceniony na 499 zł – w tej samej cenie możemy kupić pierwszą wersję słuchawek:

Jeśli należycie do grona graczy, którzy nie są przekonani do premierowej edycji Pulse 3D, a chcecie słuchawek dobrze współpracujących z PlayStation 5, to najnowsza propozycja Sony będzie na pewno dobrą opcją.

Co sądzicie o tej propozycji? W zasadzie teraz pozostaje tylko zaczekać na oficjalne, czarne panele i gracze będą mogli skompletować PS5 w wersji Midnight Black.

Źródło: https://kolekcjonerki.com/przedmiot/akcesorium/playstation-5-wireless-headset-pulse-3d-nocna-czern/

Tagi: headset ps5 PS5 Midnight Black sony