Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2021 15:05
PS5 Midnight Black Headset
2245V

PS5 z Midnight Black Headset. Sony ujawniło nowy sprzęt

Czarny kontroler potrzebuje odpicowanego headsetu? Sony właśnie ujawniło Midnight Black Headset, czyli nową wersję kolorystyczną znanych słuchawek. Sprzęt będzie świetnie prezentować się obok odświeżonego pada.

PS5 zadebiutowało na rynku z zestawem różnych akcesoriów, ale wszystkie urządzenia były dostępne w białym kolorze. Jak wiadomo na rynku pojawiły się nowe wersje padów DualSense, a właśnie zapowiedziano odświeżony headset.

Nie możemy tutaj mówić o wielkiej rewolucji, ponieważ firma wykorzystuje znaną konstrukcję i producent po prostu zadbał odświeżenie koloru. Sony podkreśla, że sprzęt będzie pasować do czarnego DualSense, jednak pojawią się tutaj subtelne różnice w kolorach:

„Ten nowy wygląd zestawu słuchawkowego Pulse 3D będzie pasował do tego samego schematu kolorystycznego, co bezprzewodowy kontroler DualSense Midnight Black - z dwoma subtelnie różnymi odcieniami czerni. Zestaw słuchawkowy Pulse 3D w kolorze Midnight Black pojawi się w sklepach detalicznych w przyszłym miesiącu”.

Korporacja przypomniała jeszcze ważny szczegół – najnowsza aktualizacja PlayStation 5 (tutaj konkrety) zadbała o wprowadzenie korektora dźwięku, który pozwala na poprawienie wrażeń dźwiękowych w grach. Użytkownicy Pulse 3D mogą wybrać jeden z trzech presetów - Standard, Bass Boost lub Shooter.

„Te trzy ustawienia były popularne wśród graczy, którzy korzystali z aplikacji towarzyszącej zestawowi słuchawkowemu PS4, a teraz zostały zoptymalizowane tak, by pasowały do zestawu PS5 Tempest 3D AudioTech”.

PS5 preset headset

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/09/15/pulse-3d-wireless-headset-in-midnight-black-launches-next-month/

Tagi: Headset Midnight Black Headset PlayStation 5 ps5 Sony