Disney wprowadza nas w świąteczny klimat. "Nowy tata" kontynuuje rekordową opowieść z zeszłego roku

Filmy i seriale
1013V
Disney wprowadza nas w świąteczny klimat. "Nowy tata" kontynuuje rekordową opowieść z zeszłego roku
Bartosz Dawidowski | 03.11.2021, 13:03

Disney już zaczyna wprowadzać nas w świąteczny klimat. Firma opublikowała krótkometrażowy film z motywem przewodnim w postaci Bożego Narodzenia.

Filmik Disneya stanowi kontynuację opowieści zaprezentowanej pod koniec 2020 roku. Wtedy mogliśmy oglądać jak mała dziewczynka dorasta z produkcjami amerykańskiej korporacji (animacja pt. "Czas być razem"). Jej córka stała się dojrzałą kobietą w nowym filmiku i założyła własną rodzinę. W jej życiu pojawił się nowy partner, a klip "Nowy tata" prezentuje przygotowania świąteczne całej wesołej gromadki.

Pierwszy epizod świątecznej animacji Disneya, opublikowany na początku listopada 2020 roku, został wyświetlony ponad 106 mln razy na całym świecie, dzięki czemu stał się najpopularniejszym krótkometrażowym przedsięwzięciem Disneya tego typu. Zapewne i teraz amerykańskiej firmie uda się uzyskać bardzo wysokie wyniki.

"Z dumą przedstawiamy nową, pełną ciepła świąteczną opowieść „Nowy tata”. Ten rozdział opowiada o dalszych losach dorosłej już Nicole (wnuczki z ubiegłorocznej historii) i jej rodziny, która przygotowuje się do świąt. Spotykamy ją i dwójkę jej dzieci Maxa i Ellę, gdy do ich rodzinnego domu wprowadza się Mike, nowy tata. W sercu tej opowieści jest pewna wyjątkowa książka – cenna pamiątka, którą Max dostał od ojca. W książce drzemie wielka moc opowieści, która spaja rodzinne więzi. Chwile spędzane wspólnie przy historiach Disneya sprawiają, że postacie na kartach książki ożywają, tchnąc w życie tej rodziny prawdziwego ducha świąt. Zobaczcie, jak nasi bohaterowie łączą stare tradycje z całkiem nowymi i przekonajcie się, że miłość sprawia ten cud. Liczymy, że pokochacie nasz świąteczny film na cześć radości, jaką wnosi każdy nowy tata na świecie" - głosi komunikat Disneya.  

Z naszej perspektywy przydałoby się, by amerykańska firma w końcu zadeklarowała, kiedy dokładnie do Polski trafi platforma VOD Disney+. Pojawiły się informacje, że do premiery Disney+ na naszym rynku dojdzie "latem 2022 roku", ale w związku z brakiem szczegółowego terminu można się spodziewać na tym polu kolejnych opóźnień.

https://youtu.be/s9fkY9X56Z4
https://youtu.be/9xpVc3SeM3M

Źródło: Disney/YouTube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych