Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2021 22:57
Disney+ nie dla Polski w 2021 roku. Znam odległa datę premiery
3578V

Disney+ nie dla Polski w 2021 roku. Znamy odległą datę premiery

Nie możemy liczyć na szybką premierę Disney+ w Polsce. Na właśnie trwającej telekonferencji z inwestorami potwierdzono fatalną wiadomość – streamingowa platforma amerykańskiej korporacji nie zadebiutuje w naszym kraju w najbliższych miesiącach.

Od miesięcy czekamy na uruchomienie Disney+ w Polsce, ale nie możemy liczyć, że propozycja zostanie zaoferowana widzom z naszego kraju w 2021 roku. Ostatnio pojawiły się nadzieje na debiut platformy, ale właśnie otrzymaliśmy smutną informację.

Na telekonferencji z inwestorami potwierdzono, że Disney+ zadebiutuje w Europie Wschodniej dopiero latem 2022 roku. Wcześniej platforma trafi do Korei Południowej, Japonii, Hong Kongu i na Tajwan.

Gdzie znajduje się Polska? Redakcja Wirtualnemedia.pl otrzymała wiadomość od rzecznika firmy, który potwierdza – Disney+ zadebiutuje w Polsce dopiero latem 2022 roku:

Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis

Dla zainteresowanych – Disney+ posiada już 116 mln subskrybentów, ale platforma nadal jest dostępna wyłącznie w wybranych krajach. Wynik ten pokazuje gigantyczne zainteresowanie na rynkach, gdzie usługa jest faktycznie dostępna.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/disney-w-polsce-debiut-ceny-oferta-jak-zalozyc-konto

Tagi: data premiery Disney Disney+