The Elder Scrolls Online z finalnym demonicznym starciem. Rozszerzenie Deadlands na zwiastunie premierowym

News
526V
The Elder Scrolls Online z finalnym demonicznym starciem. Rozszerzenie Deadlands na zwiastunie premierowym
Bartosz Dawidowski | 02.11.2021, 13:19

ZeniMax jest wciąż bardzo mocno zaangażowane we wspieranie i rozwijanie The Elder Scrolls Online. Deweloperzy przedstawili właśnie kolejne nowości.

Miłośnicy The Elder Scrolls Online mogą już oglądać świeży materiał wideo od ZeniMax Online, tym razem skupiony na rozszerzeniu Deadlands. To DLC stanowi finał sagi Gates of Oblivion, która została zapoczątkowana w tym roku, wraz z premierą Flames of Ambition.

Dodatek Deadlands jest już dostępny na PC i platformie STADIA. Posiadacze The Elder Scrolls Online w wydaniach konsolowych muszą poczekać na premierę nieco dłużej - aż do 16 listopada. Wtedy DLC pojawi się na XOne oraz PS4.

Bethesda opublikowała nowy filmik z gameplayem, przypominający o premierze Deadlands. Rozszerzenia zapewnia przede wszystkim dostęp do miasta Fargrave oraz świeże potwory i bossów do ubicia. Oprócz płatnego DLC do dyspozycji dostaliśmy też aktualizację numer 32, która jest gratisowa. Patch wprowadza przede wszystkim nowy system Armory Station, pozwalający na szybkie przełączanie się między całymi zestawami wyposażenia oraz zdolności bohatera.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper