The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me oficjalnie zapowiedziane. Supermassive Games udostępniło zwiastun

News
826V
The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me oficjalnie zapowiedziane. Supermassive Games udostępniło zwiastun
Kajetan Węsierski | 31.10.2021, 08:30

Supermassive Games oficjalnie zaprezentowało nam zwiastun do ostatniej odsłony serii The Dark Pictures Anthology, który wyciekł już jakiś czas temu.

Seria The Dark Pictures Anthology z każdą kolejną odsłoną zdaje się docierać do coraz szerszego grona odbiorców i zdobywać nowych fanów. Już poprzednia, The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (serdecznie zapraszam do recenzji Mateusza) spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, co najlepiej wyjaśnia zainteresowanie niedawnym wyciekiem najnowszej części.

Jak pewnie pamiętacie, blisko 1.5 tygodnia temu do Internetu trafił zwiastun The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, który pojawił się zdecydowanie przed czasem. Teraz Supermassive Games wypuściło go oficjalnie - oczywiście próżno szukać tam czegoś nowego, ale przynajmniej możemy liczyć na wyższą jakość. A ma to znaczenie, albowiem pozycja pod kątem wizualnym prezentuje się naprawdę dobrze.

Warto przypomnieć, że rzeczona odsłona horrorowej serii będzie pełnoprawnym zwieńczeniem Sezonu Pierwszego. Co ciekawe, fani gatunku trafnie odnotowali, że w samym materiale wideo bardzo mocno widać inspirację klimatem kultowej "Piły". Co więcej, wydaje się, że w przeciwieństwie do poprzednich wydań, tym razem znacznie mniejszą rolę odegrają zjawiska paranormalne. Czekacie?

Źródło: https://www.psu.com/news/the-dark-pictures-the-devil-in-me-receives-first-info-official-trailer-released/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych