Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2021 18:24
The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me
887V

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me wyciekło! Zwiastun pokazuje wielkie zakończenie „sezonu”

Supermassive Games szykuje wielkie zakończenie „pierwszego sezonu” antologii The Dark Pictures. Ostatnia część otrzymała podtytuł „The Devil in Me” i pierwszy zwiastun pozwala sądzić, że będzie to najciekawsza odsłona serii.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes zadebiutuje jutro (tutaj przeczytacie naszą recenzję), więc możemy podejrzewać, że twórcy dopiero jutro chcą ogłosić The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. Jak się okazuje, jeden z graczy odblokował już materiał i postanowił opublikować go w Sieci.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me to czwarta i zarazem ostatnia odsłona „pierwszego sezonu” antologii. Trudno powiedzieć, jak prezentują się plany Supermassive Games, ale możemy podejrzewać, że w przyszłości twórcy zapewnią kolejne przerażające historie.

Przedstawiony zwiastun pozwala sądzić, że tym razem bohaterowie zmierzą się z zabójcą, który opracowuje mordercze pułapki? Muszę przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie. Motyw jest oczywiście znany, ale w zasadzie cała antologia Supermassive Games opiera się na popularnych historiach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: House of Ashes