Tekken 7 Legendary Edition zapowiedziane. Japończycy szykują wypasione wydanie

News
1235V
Tekken 7 Legendary Edition zapowiedziane. Japończycy szykują wypasione wydanie
Wojciech Gruszczyk | 28.10.2021, 21:20

Od premiery Tekken 7 minęło już sporo czasu, ale najwidoczniej Bandai Namco uważa, że produkcja może osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Wydawca zapowiedział specjalne wydanie gry i Tekken 7 Legendary Edition zadebiutuje na rynku już w listopadzie.

Tekken 7 trafił na rynek w połowie 2017 roku i produkcja od tego czasu została znacząco rozbudowana. Gracze mogli między innymi wcielić się w polską Premier – Lidia Sobieska jest dostępna od początku roku, a ostatnio mogliśmy nawet sprawdzić klimatyczny cosplay.

Wydawca w kwietniu potwierdził sprzedaż ponad 7 mln egzemplarzy Tekken 7, ale Bandai Namco najwidoczniej wierzy, że tytuł może osiągnąć jeszcze lepszy rezultat. Firma właśnie zapowiedziała rozbudowane wydanie gry, które zawiera podstawkę oraz ośmiu zawodników z DLC.

„Kultowe postacie z #TEKKEN powrócą w nowej wersji fizycznej TEKKEN 7!

Legendarna Edycja zawiera podstawową grę z 36 wojownikami i 8 wcześniej wydanymi postaciami DLC z poprzednich gier TEKKEN. Premiera odbędzie się 12 listopada u wybranych sprzedawców w Europie za jedyne 29,99 €!”

https://twitter.com/BandaiNamcoEU/status/1453723262215622678

Najwidoczniej nie możemy w tym wypadku liczyć na next-genową aktualizację wykorzystującą moc nowych platform, ale jak widać Bandai Namco postanowił wykorzystać okazję, by przypomnieć graczom o bijatyce. Pozostaje mieć nadzieję, że firma faktycznie rozwija kontynuację i w przyszłym roku usłyszymy o Tekken 8.

Źródło: Twitter: BandaiNamcoEU

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych