Koło czasu na pełnym zwiastunie. Amazon promuje swoją odpowiedź na Grę o tron

Filmy i seriale
1272V
Koło czasu na pełnym zwiastunie. Amazon promuje swoją odpowiedź na Grę o tron
Iza Łęcka | 28.10.2021, 11:43

W przyszłym roku na Amazon Prime Video widzowie będą mogli zobaczyć „Władcę Pierścieni”, tymczasem w oczekiwaniu na obiecujące widowisko jeszcze w 2021 roku na platformie zadebiutuje historia, która już zaskarbiła sobie spore grono sympatyków. Sprawdźmy, jak prezentuje się najnowszy zwiastun „Koła czasu”.

Rywalizacja platform streamingowych o zainteresowanie odbiorców trwa, a włodarze serwisów nie szczędzą miedziaków na coraz bardziej rozbudowane obrazy. W tym roku widzowie mogą już śledzić losy bohaterów „Fundacji” na Apple TV+, w grudniu ponownie wkroczymy do świata Wiedźmina na Netflixie, na początku miesiąca udostępniono elektryzujący zwiastun „House of the Dragon”, który zadebiutuje w 2022 roku, natomiast wielu wyczekuje na premierę „Władcy pierścieni”. Amazon może jednak pochwalić się jeszcze jednym obiecującym serialem, który zostanie dodany do usługi za 3 tygodnie.

Premiera „Koła czasu” zaplanowana jest na 19 listopada - to produkcja stworzona na podstawie powieści Roberta Jordana (Jamesa Olivera Rigneya Jr.) licząca już kilkanaście tomów, które sprzedały się w nakładzie ponad 90 mln egzemplarzy. Historia przedstawi losy tajemniczego stowarzyszenia Aes Sedai skupiającego kobiety posiadające Moc. Jedna z członkiń podejmuje się zadania odnalezienia nowego wcielenia Smoka - ta potężna istota może wpłynąć na losy świata, decydując o jego zagładzie lub ratunku. „Koło czasu” czerpie garściami z rozmaitych mitologii i opowieści, a seria książek posiada ogromne grono sympatyków.

W obsadzie serialu znaleźli się Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Sophie Okonedo czy Barney Harris, a jednym z głównych twórców jest Rafe Judkins, który pracował przy „Agenci T.A.R.C.Z.Y”, „Hemlock Grove”, a także miał wpływ na postprodukcję filmów „Uncharted” i „The Division”. Produkcja zapowiada się niezwykle widowiskowo i przeniesie widzów do czarującego, pełnego sekretów świata fantasy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych