PS Now z ciekawymi grami w listopadzie? Sony ma zapewnić 3 produkcje

Plotka
890V
PS Now z ciekawymi grami w listopadzie? Sony ma zapewnić 3 produkcje
Wojciech Gruszczyk | 27.10.2021, 17:01

Sony wciąż czeka z zaprezentowaniem listopadowych ofert dla klientów PlayStation Plus i PlayStation Now, ale bardzo możliwe, że obie propozycje zostały odkryte przez graczy przed publikacją oficjalnych informacji. W PS Now ma pojawić się między innymi Mafia: Definitive Edition.

Już kilka godzin temu prezentowaliśmy na portalu prawdopodobne zestawienie gier z PlayStation Plus na listopad 2021. Sony wciąż nie potwierdziło oferty, jednak zestawienie pochodzi z bardzo znanego źródła – dealabs na przestrzeni ostatnich miesięcy systematycznie prezentuje zestawienia pozycji japońskiej korporacji przed opublikowaniem szczegółów przez producenta PlayStation.

Na stronie pojawiła się jednak dodatkowa ciekawostka. Okazuje się, że w listopadowym PS Now mają pojawić się następujące tytuły:

  • Celeste
  • Mafia: Definitive Edition

Mamy tutaj dwie zróżnicowane produkcje, które jednak mogą trafić w gust wielu graczy. Celeste w swoim czasie zostało docenione i zebrało wiele pochwał – gra jest bardzo wymagająca, ale zarazem oferuje dobrze napisaną historię. Z drugiej strony odświeżona Mafia powinna również zainteresować niektórych entuzjastów chmury Sony.

Jednocześnie możemy mieć pewność, że w ofercie pojawi się również Final Fantasy IX – już wcześniej Sony potwierdziło chęć stałego dostarczania do PS Now kolejnych przygód z tego uniwersum.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/10/rumour-mafia-definitive-edition-celeste-coming-to-ps-now

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych