Szczera prawda na zwiastunie. Kevin Hart i Wesley Snipes w produkcji platformy Netflix

Filmy i seriale
789V
Szczera prawda na zwiastunie. Kevin Hart i Wesley Snipes w produkcji platformy Netflix
Wojciech Gruszczyk | 27.10.2021, 16:00

Pod koniec listopada na serwerach platformy Netflix pojawi się „Szczera prawda”. Historia została zaprezentowana na pierwszym zwiastunie, który zapowiada ciekawą produkcję. W rolach głównych wystąpili Kevin Hart i Wesley Snipes.

W listopadzie Netflix zaproponuje widzom sporo oryginalnych historii i „Szczera prawda” może okazać się jedną z ciekawszych propozycji. Jest to miniserial Erica Newmana, który wcześniej był producentem między innymi: „The Thing”, „Bright”, „Project Power”, „Narcos” i „Narcos: Mexico”.

Platforma prezentuje historię następującymi słowami:

„Jak daleko można posunąć się, by chronić najbliższych? Kevin Hart i Wesley Snipes w „Szczerej prawdzie” — wciągającej historii o dwóch braciach uwikłanych w układy w świecie celebrytów, przestępstw i kłamstw”.

Kevin Hart i Wesley Snipes mogą zachęcić do produkcji, ponieważ aktorzy zagrali w wielu znanych i cenionych produkcjach. Będzie to miniserial, więc możemy oczekiwać 6-8 odcinków, które przedstawią całą opowieść. Przynajmniej aktualnie wydarzenia prezentują się naprawdę dobrze i miejmy nadzieję, że „Szczera prawda” zaproponuje nie tylko znane nazwiska.

Przeczytajcie nasze recenzje: „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”„Rodzina Addamsów 2”„Turbulencje” i „Eternals”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych