Ciche miejsce powróci jako gra. A Quiet Place otrzyma horror single-player

Gry
1116V
Ciche miejsce powróci jako gra. A Quiet Place otrzyma horror single-player
Wojciech Gruszczyk | 26.10.2021, 16:04

W ostatnich miesiącach pojawiło się sporo horrorów nastawionych na rozgrywkę multiplayer, a tymczasem Saber Interactive właśnie zapowiedziało propozycję dla fanów single-playera. „Ciche miejsce” powróci jako gra.

„Ciche miejsce” z 2018 roku zarobiło ponad 340 mln w box office przy budżecie na poziomie 17 mln dolarów. Kontynuacja z 2021 roku nie mogła mówić o tak wielkim wyniku, jednak nawet w tej sytuacji Paramount Pictures nie mogło narzekać. Powstaje już „Ciche miejsce 3”, a właśnie zapowiedziano grę.

A Quiet Place to „nastawiony na historię horror single-player”, który został oparty o serię filmów. Jest to pierwsza oficjalna gra w tym uniwersum, która dostarczy oryginalną historię i rozgrywkę nastawioną na emocje.

Za tytuł odpowiada studio iLLOGIKA – w zespole z Montrealu pracują weterani branży, którzy wcześniej rozwijali między innymi Rainbow Six i Far Cry. Wydawcą został Saber Interactive.

„Gra wideo A Quiet Place pozwoli fanom doświadczyć tego napięcia, jakie towarzyszy filmom, z poziomem immersji, jakiego nigdy wcześniej nie czuli. Jesteśmy podekscytowani współpracą z EP1T0ME i połączeniem sił z Saber Interactive, aby w przyszłości podzielić się tą wyjątkową wizją nadziei i horroru z graczami na całym świecie” – powiedział Hervé Sliwa, dyrektor kreatywny w iLLOGIKA

Pełna prezentacja horroru odbędzie się jeszcze w 2021 roku. Premiera odbędzie się w przyszłym roku.

Ciche miejsce powróci jako gra. A Quiet Place otrzyma horror single-player

Źródło: Informacja prasowa: sandboxstrat

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper