Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 13:41
Ciche miejsce 3
794V

Ciche miejsce 3 powstaje. Paramount podał datę premiery

Wielu widzów nadal czeka na debiut „Ciche miejsce 2”, ale Paramount Pictures jest pewny swego i już teraz wytwórnia szykuje kontynuację. Poznaliśmy nawet datę premiery produkcji, która aktualnie nie posiada ostatecznej nazwy.

W maju Paramount Pictures zaprezentowało finalny zwiastun „Cichego miejsca 2” i choć produkcja wciąż nie jest dostępna na całym świecie, to zaliczyła już dobry start na wybranych rynkach. Wytwórnia jest najwidoczniej bardzo zadowolona z osiągów, ponieważ zdecydowano się zapowiedzieć kontynuację.

Paramount Pictures umieścił w swoim kalendarzu premier nową część „Cichego miejsca” i tytuł zostanie opublikowany na wielkim ekranie 31 marca 2023 rok – aktualnie jednak nie znamy ostatecznej nazwy produkcji.

Prawdopodobnie nie jest to typowa kontynuacja, jednak ponownie całość ma bazować na pomyśle Johna Krasinskiego. Opowieść znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju i ma rozszerzyć postapokaliptyczny świat zaprezentowany w dwóch pierwszych filmach.

Obie części „Cichego miejsca” zarobiły już ponad 430 mln dolarów, jednak budżety obu przygód nie przekroczyły 71 mln dolarów.

Źródło: https://deadline.com/2021/06/a-quiet-place-part-iii-paramount-release-date-1234769832/

Tagi: Ciche miejsce Ciche miejsce 3 paramount pictures